Znajdziemy idealną
nieruchomość

Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia na temat dynamicznego rynku nieruchomości pomożemy Ci zakupić Twoją wymarzoną nieruchomość szybko i bezpiecznie. Pracujemy dla ciebie 7 dni w tygodniu, na bieżąco „trzymając rękę na pulsie”. Znajdziemy dla Ciebie aktualnie najlepszą ofertę na rynku.

Nasza skuteczność w liczbach

50%
szybciej

Codziennie monitorujemy rynek nieruchomości oraz natychmiast reagujemy, gdy pojawi się oferta spełniająca Twoje preferencje.

100%
bezpieczeństa

Sprawdzimy stan faktyczny oraz prawny nieruchomości, a wszelkie formalności dopełnimy wspólnie ze współpracującym z nami na 
co dzień Notariuszem.

100%
czasu

W pełni odciążymy Cię z poszukiwań właściwej nieruchomości.

Od czego zaczynamy?

01

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz

02

Rozpoczniemy współpracę od najważniejszej rozmowy na temat Twoich preferencji, co do przyszłej nieruchomosci i przystąpimy do jej aktywnych poszukiwań.

03

Działamy na pełnym wachlarzu aktualnie dostępnych nieruchomości na rynku tj. oferty prywatne, oferty biur nieruchomości, oferty deweloperskie oraz oferty off market.

04

Sprawdzimy najbardziej obiecujące nieruchomości w celu weryfikacji ich stanu faktycznego na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia oraz ilości przeprowadzonych transakcji.

05

Będziemy w Twoim imieniu negocjować warunki zakupu oraz inne kluczowe dla Ciebie kwestie, tak aby zmaksymalizować profity płynące z transakcji.

06

W przypadku kredytu, pomoże Ci bezpłatnie nasz Doradca Kredytowy, a wszelkie formalności dopełnimy wspólnie ze współpracującym z nami na stałe Notariuszem.

1

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze specjalistą

Szymon Piórkowski

lub wypełnij formularz

Współpraca na wyłączność

„W przypadku biura nieruchomości postaw na jakość nie ilość."

100%
Zaangażowania

Nasze biuro specjalizuje się w zakupie nieruchomości na zasadach wyłączności, a w zamian za powierzone nam zaufanie, odwdzięczamy się wysokim zaangażowaniem i jakością usługi.

Najlepsza
oferta

Dzięki bieżącej obserwacji rynku nieruchomości jesteśmy w stanie stale monitorować aktualne oferty, co w połączeniu z Twoimi preferencjami, pozwoli nam znaleźć oraz nie przeoczyć najlepszej oferty dla Ciebie.

Twoja
wygoda

Współpraca z nami pozwoli Ci zaoszczędzić dużą ilość Twojego wolnego czasu. Skup się na tym, co dla Ciebie ważne i wybieraj z personalnie dopasowanych do Ciebie ofert.

Bezpieczeństwo
transakcji

Dbamy, aby zabezpieczyć interesy stron poprzez sprawdzone umowy oraz dzięki stałej współpracy z radcą prawnym, notariuszem oraz ekspertem finansowym.

Skontaktuj się z nami i rozpocznijmy
proces poszukiwania nieruchomości

  To tylko wstępne informacje nakreślające docelową nieruchomości, pozostałe aspekty omówimy podczas rozmowy telefonicznej lub bezpośrednio na spotkaniu.

  Opinie Klientów

  Bogumiła Olszewska
  Bogumiła Olszewska
  2022-09-24
  Polecam wszystkim Biuro Nieruchomości Complete House. Pan Szymon jest bardzo profesjonalnym Agentem Biura Nieruchomości Complete House.
  Agnieszka Szajerska
  Agnieszka Szajerska
  2022-09-11
  Polecam współpracę z Panem Szymonem, a przede wszystkim zaangażowanie, profesjonalizm, kulturę osobistą i efekty pracy - w ciągu tygodnia udało się znaleźć odpowiedniego najemcę. Ponadto sporządzona została świetna prezentacja fotograficzna i video mieszkania. Dzięki współpracy z Panem Szymonem cały proces przekazania mieszkania do najmu odbył się praktycznie bez mojej obecności i bez stresu, za co bardzo serdecznie dziękuję.
  Kacper Rzeszutek
  Kacper Rzeszutek
  2022-08-21
  Polecam współpracę z Panem Szymonem z kilku powodów: jest cały czas w kontakcie czy to tel/czy emailowym, dba o relację, odpowiada na bieżąco na pytania, no i przede wszystkim ... w obiecanym czasie skutecznie doprowadził do wyszukania klienta na wynajem i zawarcia z nim umowy na najbliższy rok czasu.
  Vladislav Podolyako
  Vladislav Podolyako
  2022-08-15
  I recommend to work with Szymon and his agency. They trying their best to find a great place to live and higly communicative.
  Adam Warda
  Adam Warda
  2022-08-11
  Współpracowałem z Panem Szymonem i szczerze mogę polecić, przez cały proces wynajmu zostałem poprowadzony za rękę. Zawsze udziela odpowiedzi na wszelkie pytanie i liczne telefony. Od kilku lat zajmuje się najmem kilku moich nieruchomości , miło szybko i bezproblemowo.
  iwona szewczyk
  iwona szewczyk
  2022-07-07
  Bardzo wysoko oceniam współpracę z Complete House. Kompleksowo, solidnie i terminowo, a do tego z wielką kulturą i empatią. Każde moje życzenie zostało spełnione, Pełen profesjonalizm i zawsze z uśmiechem. Dziękuję bardzo Pani Roksano i mam nadzieję na dalszą współpracę. Wojciech Iwański
  Igor Hebda
  Igor Hebda
  2022-07-04
  Mamy w rodzinie kilka nieruchomości. Pana Szymon zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z najmem. Współpracowałem z wieloma agencjami, ale Complete House jest najlepsza. Pełen profesjonalizm. Gdybym mógł dałbym sześć gwiazdek.
  Irena Łuczak
  Irena Łuczak
  2022-03-04
  Bardzo dziękuję Panu Szymonowi. Był moim opiekunem przy wynajęciu mieszkania. Polecam firmę Complete House biuro nieruchomości... A w szczególności.. właśnie Pana Szymona.. Miły.. Konkretny.. Znający się na rzeczy!! Pozdrawiam.
  Anna polinska
  Anna polinska
  2022-02-23
  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

  FAQ - Najczęściej zadawane pytania

  Sugerujemy współpracę na warunkach wyłączności, dzięki czemu bierzemy pełną odpowiedzialność za znalezienie Twojej idealnej nieruchomości. Umowa na wyłączność pozwala nam na maksymalne zaangażowanie czasu i środków, a to przekłada się na jeszcze większą skuteczność. Napisz do nas w celu zapoznania się z umową pośrednictwa na adres: biuro@completehouse.pl.

  Prowizja należna jest dopiero po podpisaniu umowy sprzedaży / umowy przedwstępnej sprzedaży z minimum 10 % zadatkiem ze wskazanym przez nas kontrahentem.

  Skontaktuj się z nami telefonicznie (tel.: 531 313 355), mailowo (biuro@completehouse.pl) lub wypełnij formularz na naszej stronie internetowej. Zwykle odpowiadamy w ciągu 1 dnia roboczego. Czas w branży nieruchomości odgrywa kluczową rolę, dlatego możesz być pewny, że bez zwłoki przystąpimy do pierwszych działań. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

  1

  Masz pytanie?

  Skontaktuj się ze specjalistą

  Szymon Piórkowski

  lub wypełnij formularz

  01

  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz

  02

  Umówimy Cię na spotkanie z naszym doradcą w dogodnym dla Ciebie terminie i wskażemy informacje niezbędne do złożenia wniosku do banku.

  03

  Podczas spotkania nasz doradca przedstawi Ci najlepsze oferty kredytu, przekaże różnice między poszczególnymi propozycjami jak i zaprezentuje kalkulację kosztów. Na koniec doradca nakreśli dalsze kroki służące otrzymaniu finansowania.

  04

  Gdy wszystkie niezbędne dokumenty będą już gotowe, doradca pomoże Ci wypełnić oraz złożyć wniosek do wybranego banku.

  Finansowanie Twojej nieruchomości

  Skorzystaj z pomocy naszego doradcy kredytowego, który przeprowadzi Cię przez cały proces uzyskania finansowania w sposób prosty i rzetelny oraz przedstawi aktualnie najkorzystniejsze oferty bankowe zupełnie za darmo.

  Od czego zaczynamy?