logo

Sprzedamy Twoją
nieruchomość.

Rozpoczniemy od wykonania złożonej prezentacji wideo / graficznej nieruchomości, a następnie przystąpimy do promocji i przedstawienia nieruchomości zainteresowanym. Na koniec przygotujemy odpowiednie dokumenty we współpracy z Notariuszem oraz będziemy nadzorować finalizację transakcji.
Wszystko to w stałym kontakcie z Tobą.

Sprzedamy Twoją
nieruchomość.

Rozpoczniemy od wykonania złożonej prezentacji wideo / graficznej nieruchomości, a następnie przystąpimy do promocji i przedstawienia nieruchomości zainteresowanym. Na koniec przygotujemy odpowiednie dokumenty we współpracy z Notariuszem oraz będziemy nadzorować finalizację transakcji. Wszystko to w stałym kontakcie z Tobą.

Nasza skuteczność w liczbach

48 godzin

Tyle czasu zajmuje nam przygotowanie oferty uwzględniającej między innymi film prezentujący nieruchomość, obraz z lotu drona oraz home staging.

2
miesiące

Jesteśmy skuteczni, dlatego 50% mieszkań przy współpracy na wyłączność sprzedajemy w takim okresie.

90%

Taki procent nieruchomości przy współpracy na wyłączność sprzedajemy w ciągu 4 miesięcy.

Od czego zaczynamy?

01

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz

02

Określimy stan prawny nieruchomości i przygotujemy niezbędne dokumenty do rozpoczęcia procesu sprzedaży. Dodatkowo oferujemy wycenę nieruchomości.

03

Wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową i film nieruchomości, a także ujęcia z drona. Dodatkowo oferujemy usługę home staging’u.

04

Przygotujemy dwujęzyczne ogłoszenie oferty oraz rozpoczniemy aktywną promocję na portalach ogłoszeniowych wspartą marketingiem online i wewnętrzną bazą Klientów.

05

Zaprezentujemy nieruchomość zainteresowanym oraz przeprowadzimy z nimi wywiad, aby uzyskać kluczowe informacje dot. warunków transakcji.

06

Jeżeli zaakceptujesz Kupującego, przygotujemy umowę przedwstępną w przypadku finansowania lub od razu zorganizujemy spotkanie z Notariuszem. Na koniec zgłosimy sprzedaż mieszkania do US.

1

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze specjalistą

Szymon Piórkowski

lub wypełnij formularz

Ostatnio sprzedaliśmy

Prezentacja wideo-graficzna Twojej nieruchomości

We współpracy z warszawskim studiem fotografii Perfect Photo wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową i film prezentujące nieruchomość, a także ujęcia z drona, które pozwolą przedstawić okolicę w szerszej perspektywie.

Współpraca na wyłączność

"Nie potrzebujesz wielu zainteresowanych, a jedynie jednej zdecydowanej osoby, tak samo w przypadku biura postaw na jakość, nie ilość."

100%
Zaangażowania

Nasze biuro specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości na zasadach wyłączności, a w zamian za powierzone nam zaufanie, odwdzięczamy się wysokim zaangażowaniem i jakością usługi.

Kompleksowość
i wygoda

Oferujemy kompleksową ofertę, a w momencie przekazania nam kluczy do nieruchomości w pełni Cię wyręczamy ze wszelkich czynności związanych ze sprzedażą, jednocześnie oszczędzając dużą ilość Twojego wolnego czasu.

Stała
komunikacja

Na bieżąco będziesz informowany o postępach naszych działań, gdzie jednym z nich jest wysłanie do Ciebie przygotowanego przez nas ogłoszenia, abyś zobaczył pierwszy efekt naszej pracy.

Bezpieczeństwo
transakcji

Dbamy, aby zabezpieczyć interesy stron poprzez sprawdzone umowy oraz dzięki stałej współpracy z radcą prawnym, notariuszem oraz doradcą kredytowym.

1

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze specjalistą

Szymon Piórkowski

lub wypełnij formularz

Opinie Klientów

Bogumiła Olszewska
Bogumiła Olszewska
2022-09-24
Polecam wszystkim Biuro Nieruchomości Complete House. Pan Szymon jest bardzo profesjonalnym Agentem Biura Nieruchomości Complete House.
Agnieszka Szajerska
Agnieszka Szajerska
2022-09-11
Polecam współpracę z Panem Szymonem, a przede wszystkim zaangażowanie, profesjonalizm, kulturę osobistą i efekty pracy - w ciągu tygodnia udało się znaleźć odpowiedniego najemcę. Ponadto sporządzona została świetna prezentacja fotograficzna i video mieszkania. Dzięki współpracy z Panem Szymonem cały proces przekazania mieszkania do najmu odbył się praktycznie bez mojej obecności i bez stresu, za co bardzo serdecznie dziękuję.
Kacper Rzeszutek
Kacper Rzeszutek
2022-08-21
Polecam współpracę z Panem Szymonem z kilku powodów: jest cały czas w kontakcie czy to tel/czy emailowym, dba o relację, odpowiada na bieżąco na pytania, no i przede wszystkim ... w obiecanym czasie skutecznie doprowadził do wyszukania klienta na wynajem i zawarcia z nim umowy na najbliższy rok czasu.
Vladislav Podolyako
Vladislav Podolyako
2022-08-15
I recommend to work with Szymon and his agency. They trying their best to find a great place to live and higly communicative.
Adam Warda
Adam Warda
2022-08-11
Współpracowałem z Panem Szymonem i szczerze mogę polecić, przez cały proces wynajmu zostałem poprowadzony za rękę. Zawsze udziela odpowiedzi na wszelkie pytanie i liczne telefony. Od kilku lat zajmuje się najmem kilku moich nieruchomości , miło szybko i bezproblemowo.
iwona szewczyk
iwona szewczyk
2022-07-07
Bardzo wysoko oceniam współpracę z Complete House. Kompleksowo, solidnie i terminowo, a do tego z wielką kulturą i empatią. Każde moje życzenie zostało spełnione, Pełen profesjonalizm i zawsze z uśmiechem. Dziękuję bardzo Pani Roksano i mam nadzieję na dalszą współpracę. Wojciech Iwański
Igor Hebda
Igor Hebda
2022-07-04
Mamy w rodzinie kilka nieruchomości. Pana Szymon zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z najmem. Współpracowałem z wieloma agencjami, ale Complete House jest najlepsza. Pełen profesjonalizm. Gdybym mógł dałbym sześć gwiazdek.
Irena Łuczak
Irena Łuczak
2022-03-04
Bardzo dziękuję Panu Szymonowi. Był moim opiekunem przy wynajęciu mieszkania. Polecam firmę Complete House biuro nieruchomości... A w szczególności.. właśnie Pana Szymona.. Miły.. Konkretny.. Znający się na rzeczy!! Pozdrawiam.
Anna polinska
Anna polinska
2022-02-23
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Numer licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Sugerujemy współpracę na warunkach wyłączności, dzięki czemu bierzemy pełną odpowiedzialność za sprzedaż Twojej nieruchomości. Umowa na wyłączność pozwala nam na maksymalne zaangażowanie czasu i środków, a to przekłada się na jeszcze większą skuteczność. Napisz do nas w celu zapoznania się z umową pośrednictwa na adres: biuro@completehouse.pl.

Prowizja należna jest dopiero po podpisaniu umowy sprzedaży / umowy przedwstępnej sprzedaży z minimum 10 % zadatkiem, ze wskazanym przez nas kontrahentem.

Skontaktuj się z nami telefonicznie (tel.: 531 313 355), mailowo (biuro@completehouse.pl) lub wypełnij formularz na naszej stronie internetowej. Zwykle odpowiadamy w ciągu 1 dnia roboczego. Czas w branży nieruchomości odgrywa kluczową rolę, dlatego możesz być pewny, że bez zwłoki przystąpimy do pierwszych działań. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

1

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze specjalistą

Szymon Piórkowski

lub wypełnij formularz

Wycenimy Twoją nieruchomość

Wycena może być wykonana zarówno przez nasze biuro jak i przez rzeczoznawcę majątkowego. Dzięki codziennej styczność z setkami ofert oraz szerokiej znajomości rynku nieruchomości, dysponujemy wiedzą oraz technikami pozwalającymi na skuteczny operat szacunkowy. Dodatkowo współpracujemy z rzeczoznawcą majątkowym, którego wycena ma moc prawną.

Twoja nieruchomość
w najlepszej odsłonie

Pierwsze wrażenie liczy się najbardziej, dlatego oferujemy usługę home stagingu, gdzie wyposażymy Twoją nieruchomość w dodatki, które zwiększą jej atrakcyjność wizualną zarówno na zdjęciach jak i podczas prezentacji.