Kompleksowa opieka nad wynajmem nieruchomosci

Zarządzanie najmem łączy w sobie klasyczną usługę pośrednictwa ze stałą opieką nad Twoją nieruchomością . Między innymi przyjmiemy płatności od Najemców, rozliczymy opłaty, czy zlecimy drobne naprawy. Przede wszystkim zadbamy, aby Twoja nieruchomość była stale wynajęta oraz nieustannie przynosiła Ci dochód przy minimalnej absorpcji Twojego zaangażowania i czasu.

logo

Kompleksowa opieka nad wynajmem Twojej nieruchomosci

Zarządzanie najmem łączy w sobie klasyczną usługę pośrednictwa ze stałą opieką nad Twoją nieruchomością . Między innymi przyjmiemy płatności od Najemców, rozliczymy opłaty, czy zlecimy drobne naprawy. Przede wszystkim zadbamy, aby Twoja nieruchomość była stale wynajęta oraz nieustannie przynosiła Ci dochód przy minimalnej absorpcji Twojego zaangażowania i czasu.

Klasyczne pośrednictwo czy zarządzanie najmem?

Porównaj świadczone przez nas usługi i wybierz opcję idealną dla Ciebie.

Klasyczne pośrednictwo
Zarządzanie najmem
Wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej wraz z usługą home staging'u.
Nakręcenie filmu prezentującego nieruchomość wraz z ujęciami z drona.
Stworzenie ogłoszenia oferty w języku polskim i angielskim.
Aktywna promocja oferty na portalach ogłoszeniowych wsparta marketingiem online i wewnętrzną bazą Klientów.
Odbiór kluczy za potwierdzeniem odbioru.
Odbiór telefonów od zainteresowanych oraz prezentowanie nieruchomości.
5-stopniowa weryfikacja Najemcy.
Negocjacja warunków umowy
Przygotowanie sprawdzonych pod względem prawnym dokumentów i nadzór ich podpisania.
Przygotowanie szczegółowego protokołu zdawczo-odbiorczego mieszkania wraz z dokumentacją fotograficzną oraz stanem liczników mediów.
Przydzielenie Specjalisty ds. Zarządzania Najmem.
Ubezpieczenie OC Najemcy na kwotę 100.000 zł.
Prowadzenie rozliczeń czynszu najmu, czynszu administracyjnego i mediów.
Monitorowanie zużycia mediów.
Comiesięczne raporty ekonomiczne.
Organizacja napraw: zlecanie, nadzór, rozliczanie.
Przeprowadzanie wizyt kontrolnych.
Szczegółowy protokół odbioru nieruchomości.
Rozliczenie końcowe kaucji.
Znalezienie kolejnego Najemcy - zachowanie ciągłości najmu.

Od czego zaczynamy?

01

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz

02

Podpowiemy Ci jak przygotować nieruchomość do wynajmu, aby budziła jak najwyższe zainteresowanie oraz wycenimy ją.

03

Wykonamy sesję zdjęciową oraz film nieruchomości we współpracy ze studiem fotografii Perfect Photo. Dodatkowo oferujemy usługę home staging’u.

04

Przygotujemy dwujęzyczne ogłoszenie oferty oraz rozpoczniemy aktywną promocję przy pomocy technik marketingowych.

05

Zaprezentujemy nieruchomość zainteresowanym oraz przeprowadzimy 5-stopniową weryfikację przyszłego Najemcy.

06

Przygotujemy dokumenty gwarantując bezpieczną pod względem prawnym umowę najmu oraz szczegółowy protokół zdawczo-odbiorczy.

07

Zadbamy o terminowość wpłat, rozliczymy płatności, będziemy pierwszym punktem kontaktu w razie pytań Najemcy, przeprowadzimy okresową kontrolę.

08

Na koniec rozliczymy kaucję i z odpowiednim wyprzedzeniem przystąpimy do poszukiwań kolejnego Najemcy, aby zachować ciągłość najmu.

1

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze specjalistą

Szymon Piórkowski

lub wypełnij formularz

Opinie Klientów

Bogumiła Olszewska
Bogumiła Olszewska
2022-09-24
Polecam wszystkim Biuro Nieruchomości Complete House. Pan Szymon jest bardzo profesjonalnym Agentem Biura Nieruchomości Complete House.
Agnieszka Szajerska
Agnieszka Szajerska
2022-09-11
Polecam współpracę z Panem Szymonem, a przede wszystkim zaangażowanie, profesjonalizm, kulturę osobistą i efekty pracy - w ciągu tygodnia udało się znaleźć odpowiedniego najemcę. Ponadto sporządzona została świetna prezentacja fotograficzna i video mieszkania. Dzięki współpracy z Panem Szymonem cały proces przekazania mieszkania do najmu odbył się praktycznie bez mojej obecności i bez stresu, za co bardzo serdecznie dziękuję.
Kacper Rzeszutek
Kacper Rzeszutek
2022-08-21
Polecam współpracę z Panem Szymonem z kilku powodów: jest cały czas w kontakcie czy to tel/czy emailowym, dba o relację, odpowiada na bieżąco na pytania, no i przede wszystkim ... w obiecanym czasie skutecznie doprowadził do wyszukania klienta na wynajem i zawarcia z nim umowy na najbliższy rok czasu.
Vladislav Podolyako
Vladislav Podolyako
2022-08-15
I recommend to work with Szymon and his agency. They trying their best to find a great place to live and higly communicative.
Adam Warda
Adam Warda
2022-08-11
Współpracowałem z Panem Szymonem i szczerze mogę polecić, przez cały proces wynajmu zostałem poprowadzony za rękę. Zawsze udziela odpowiedzi na wszelkie pytanie i liczne telefony. Od kilku lat zajmuje się najmem kilku moich nieruchomości , miło szybko i bezproblemowo.
iwona szewczyk
iwona szewczyk
2022-07-07
Bardzo wysoko oceniam współpracę z Complete House. Kompleksowo, solidnie i terminowo, a do tego z wielką kulturą i empatią. Każde moje życzenie zostało spełnione, Pełen profesjonalizm i zawsze z uśmiechem. Dziękuję bardzo Pani Roksano i mam nadzieję na dalszą współpracę. Wojciech Iwański
Igor Hebda
Igor Hebda
2022-07-04
Mamy w rodzinie kilka nieruchomości. Pana Szymon zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z najmem. Współpracowałem z wieloma agencjami, ale Complete House jest najlepsza. Pełen profesjonalizm. Gdybym mógł dałbym sześć gwiazdek.
Irena Łuczak
Irena Łuczak
2022-03-04
Bardzo dziękuję Panu Szymonowi. Był moim opiekunem przy wynajęciu mieszkania. Polecam firmę Complete House biuro nieruchomości... A w szczególności.. właśnie Pana Szymona.. Miły.. Konkretny.. Znający się na rzeczy!! Pozdrawiam.
Anna polinska
Anna polinska
2022-02-23
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Umowa zarządzania wynajmem podpisywana jest na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia, gdzie okres ten wynika z minimalnego czasu na jaki wynajmujemy Twoją nieruchomość każdemu Najemcy. Napisz do nas w celu zapoznania się z umową zarządzania najmem na adres: biuro@completehouse.pl.

Nieruchomości wynajmujemy na okres minimum 12 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy. Zawsze staramy się znaleźć Najemcę na jak najdłuższy okres czasu.

Każdorazowo przeprowadzamy 5-stopniową weryfikację Najemcy ze szczególnym zwróceniem uwagi na  jego wypłacalność poprzez wgląd do umowy o pracę lub zaświadczenie o zarobkach.

Utworzymy dla Twojej nieruchomości indywidualny rachunek bankowy Klienta, na który będą spływać należności od Najemcy związane z wynajmem mieszkania, a następnie zajmiemy się uiszczaniem opłat z tytułu czynszu administracyjnego oraz opłat za media (przelewy na zweryfikowane rachunki dostawców mediów oraz zarządcy / spółdzielni mieszkaniowej).

Na bieżąco monitorujemy płatności oraz dbamy o ich terminowość. W przypadku wystąpienia zaległości w płatnościach wystosowujemy przypomnienia oraz ponaglenia drogą SMS’ową, mailową, telefoniczną oraz poprzez spotkania w mieszkaniu.

Nie rzadziej niż 2 razy w ciągu roku przeprowadzamy wizytację nieruchomości w celu kontroli jej stanu technicznego, dzięki czemu możesz być spokojny, że Twoja nieruchomość jest użytkowna w sposób zgodny z umową najmu. Terminy wizytacji są ustalane z Najemcą, a pełne sprawozdanie z ich przebiegu przedstawimy Ci drogą mailową.

Miesiąc przed końcem umowy najmu (w przypadku braku chęci jej przedłużenia ze strony Najemcy), rozpoczynamy aktywną promocję oferty Twojej nieruchomości. Dzięki temu skutecznie unikamy pustostanów i przestojów w wynajmie mieszkania.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za wynajem Twojej nieruchomości, dlatego w sytuacji, gdy mieszkanie stoi puste nasza miesięczna prowizja nie jest należna. Czynsz administracyjny oraz zaliczki na media są pokrywane przez Właściciela nieruchomości.

Tak, jak najbardziej. Stawiamy na bieżące przekazywanie Właścicielowi nieruchomości wszelkich informacji dotyczących jego nieruchomości. Dzięki stałej komunikacji Właściciel jest doskonale zorientowany w sytuacji dotyczącej jego nieruchomości i może spokojnie nią rozporządzać za naszym pośrednictwem.

Skontaktuj się z nami telefonicznie (tel.: 531 313 355), mailowo (biuro@completehouse.pl) lub wypełnij formularz na naszej stronie internetowej. Zwykle odpowiadamy w ciągu 1 dnia roboczego. Czas w branży nieruchomości odgrywa kluczową rolę, dlatego możesz być pewny, że bez zwłoki przystąpimy do pierwszych działań. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

1

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze specjalistą

Szymon Piórkowski

lub wypełnij formularz