logo

Wynajmiemy Twoją
nieruchomość.

Rozpoczniemy od wykonania złożonej prezentacji wideo / graficznej nieruchomości, a następnie przystąpimy do promocji i przedstawienia nieruchomości zainteresowanym. Na koniec przygotujemy odpowiednie dokumenty we współpracy z Notariuszem oraz będziemy nadzorować finalizację transakcji.
Wszystko to w stałym kontakcie z Tobą.

Wynajmiemy Twoją
nieruchomość.

Rozpoczniemy od wykonania złożonej prezentacji wideo / graficznej nieruchomości, a następnie przystąpimy do promocji i przedstawienia nieruchomości zainteresowanym. Na koniec przygotujemy odpowiednie dokumenty we współpracy z Notariuszem oraz będziemy nadzorować finalizację transakcji. Wszystko to w stałym kontakcie z Tobą.

Nasza skuteczność w liczbach

24 godziny

Tyle czasu zajmuje nam przygotowanie oferty i pozyskanie pierwszych zainteresowanych.

10
dni

Jesteśmy skuteczni, dlatego 50% mieszkań na wyłączność wynajmujemy w takim okresie.

99%

Taki procent nieruchomości na wyłączność wynajmujemy w ciągu 30 dni.

Od czego zaczynamy?

01

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz

02

Wykonamy sesję zdjęciową nieruchomości we współpracy ze studiem fotografii Perfect Photo. Dodatkowo oferujemy usługę home staging’u.

03

Przygotujemy dwujęzyczne ogłoszenie oferty oraz rozpoczniemy aktywną promocję przy pomocy technik marketingowych.

04

Zaprezentujemy nieruchomość zainteresowanym oraz przeprowadzimy z nimi wywiad, aby potwierdzić określone wcześniej preferencje.

05

Po zaakceptowaniu przez Ciebie przyszłego Najemcy, przygotujemy dokumenty gwarantując bezpieczną pod względem prawnym umowę najmu oraz szczegółowy protokół zdawczo-odbiorczy.

06

W przypadku umowy najmu okazjonalnego zapewnimy niezbędne oświadczenia, umowę najmu okazjonalnego oraz zorganizujemy spotkanie z Notariuszem.

1

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze specjalistą

Szymon Piórkowski

lub wypełnij formularz

Ostatnio wynajęliśmy:

Współpraca na wyłączność

"Nie potrzebujesz wielu zainteresowanych, a jedynie jednej zdecydowanej osoby, tak samo w przypadku biura postaw na jakość, nie ilość."

100%
Zaangażowania

Nasze biuro specjalizuje się w wynajmie nieruchomości na zasadach wyłączności, a w zamian za powierzone nam zaufanie, odwdzięczamy się wysokim zaangażowaniem i jakością usługi.

Kompleksowość
i wygoda

Oferujemy kompleksową ofertę, a dzięki możliwości depozytu kluczy za pisemnym potwierdzeniem odbioru w pełni Cię wyręczamy ze wszelkich czynności związanych z najmem, jednocześnie oszczędzając dużą ilość Twojego wolnego czasu.

Stała
komunikacja

Twój Opiekun jest dostępny 7 dni w tygodniu na bieżąco informując Cię o postępach naszych działań. Jednym z nich jest wysłanie do Ciebie przygotowanego przez nas ogłoszenia, abyś zobaczył pierwszy efekt naszej pracy.

Bezpieczeństwo
transakcji

Misją naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom ciągłości najmu, dlatego po znalezieniu Najemcy, skontaktujemy się z Tobą ponownie za rok, aby odpowiednio wcześnie rozpocząć poszukiwania kolejnego Najemcy.

1

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze specjalistą

Szymon Piórkowski

lub wypełnij formularz

Opinie Klientów

Bogumiła Olszewska
Bogumiła Olszewska
2022-09-24
Polecam wszystkim Biuro Nieruchomości Complete House. Pan Szymon jest bardzo profesjonalnym Agentem Biura Nieruchomości Complete House.
Agnieszka Szajerska
Agnieszka Szajerska
2022-09-11
Polecam współpracę z Panem Szymonem, a przede wszystkim zaangażowanie, profesjonalizm, kulturę osobistą i efekty pracy - w ciągu tygodnia udało się znaleźć odpowiedniego najemcę. Ponadto sporządzona została świetna prezentacja fotograficzna i video mieszkania. Dzięki współpracy z Panem Szymonem cały proces przekazania mieszkania do najmu odbył się praktycznie bez mojej obecności i bez stresu, za co bardzo serdecznie dziękuję.
Kacper Rzeszutek
Kacper Rzeszutek
2022-08-21
Polecam współpracę z Panem Szymonem z kilku powodów: jest cały czas w kontakcie czy to tel/czy emailowym, dba o relację, odpowiada na bieżąco na pytania, no i przede wszystkim ... w obiecanym czasie skutecznie doprowadził do wyszukania klienta na wynajem i zawarcia z nim umowy na najbliższy rok czasu.
Vladislav Podolyako
Vladislav Podolyako
2022-08-15
I recommend to work with Szymon and his agency. They trying their best to find a great place to live and higly communicative.
Adam Warda
Adam Warda
2022-08-11
Współpracowałem z Panem Szymonem i szczerze mogę polecić, przez cały proces wynajmu zostałem poprowadzony za rękę. Zawsze udziela odpowiedzi na wszelkie pytanie i liczne telefony. Od kilku lat zajmuje się najmem kilku moich nieruchomości , miło szybko i bezproblemowo.
iwona szewczyk
iwona szewczyk
2022-07-07
Bardzo wysoko oceniam współpracę z Complete House. Kompleksowo, solidnie i terminowo, a do tego z wielką kulturą i empatią. Każde moje życzenie zostało spełnione, Pełen profesjonalizm i zawsze z uśmiechem. Dziękuję bardzo Pani Roksano i mam nadzieję na dalszą współpracę. Wojciech Iwański
Igor Hebda
Igor Hebda
2022-07-04
Mamy w rodzinie kilka nieruchomości. Pana Szymon zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z najmem. Współpracowałem z wieloma agencjami, ale Complete House jest najlepsza. Pełen profesjonalizm. Gdybym mógł dałbym sześć gwiazdek.
Irena Łuczak
Irena Łuczak
2022-03-04
Bardzo dziękuję Panu Szymonowi. Był moim opiekunem przy wynajęciu mieszkania. Polecam firmę Complete House biuro nieruchomości... A w szczególności.. właśnie Pana Szymona.. Miły.. Konkretny.. Znający się na rzeczy!! Pozdrawiam.
Anna polinska
Anna polinska
2022-02-23
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Numer licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Sugerujemy współpracę na warunkach wyłączności, dzięki czemu bierzemy pełną odpowiedzialność za wynajem Twojej nieruchomości. Umowa na wyłączność pozwala nam na maksymalne zaangażowanie czasu i środków, a to przekłada się na jeszcze większą skuteczność. Napisz do nas w celu zapoznania się z umową pośrednictwa na adres: biuro@completehouse.pl.

Prowizja należna jest dopiero po podpisaniu umowy najmu z zaproponowanym przez nas i zaakceptowanym przez Ciebie Najemcą.

Nieruchomości wynajmujemy na okres minimum rok czasu z możliwością przedłużenia umowy. Zawsze staramy się znaleźć Najemcę na jak najdłuższy okres wynajmu.

Nie. To Ty zawsze podejmujesz ostateczną decyzję komu wynajmiesz swoją nieruchomość. Z naszej strony każdorazowo przeprowadzamy wywiad z potencjalnym Najemcą oraz weryfikujemy jego wypłacalność poprzez wgląd do umowy o pracę lub zaświadczenie o zarobkach. Wierzymy, że dzięki tym informacjom możesz podjąć najlepszą dezycję.

Każdorazowo przeprowadzamy wywiad z potencjalnym Najemcą oraz weryfikujemy jego wypłacalność poprzez wgląd do umowy o pracę lub zaświadczenie o zarobkach.

Miesiąc przed końcem umowy najmu (w przypadku braku chęci jej przedłużenia ze strony Najemcy), rozpoczynamy aktywną promocję oferty Twojej nieruchomości. Dzięki temu skutecznie unikamy pustostanów i przestojów w wynajmie mieszkania.

Jak najbardziej. Stawiamy na bieżący kontakt z Właścicielem nieruchomości, gdzie przekazujemy wszystkie informacje na temat postępów naszej pracy. Dzięki stałej komunikacji Właściciel jest doskonale zorientowany w sytuacji dotyczącej jego nieruchomości i może spokojnie nią rozporządzać za naszym pośrednictwem. Jeżeli przebywasz na co dzień za granicą może zainteresować Cię rownież nasza usługa zarządzania najmem, gdzie w pełni wyręczymy Cię ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem. Po więcej informacji sprawdź zakładkę „Zarządzanie najmem”.

Skontaktuj się z nami telefonicznie (tel.: 531 313 355), mailowo (biuro@completehouse.pl) lub wypełnij formularz na naszej stronie internetowej. Zwykle odpowiadamy w ciągu 1 dnia roboczego. Czas w branży nieruchomości odgrywa kluczową rolę, dlatego możesz być pewny, że bez zwłoki przystąpimy do pierwszych działań. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

1

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze specjalistą

Szymon Piórkowski

lub wypełnij formularz