Strona Główna
NA SPRZEDAŻ

Ośrodek Jeździecki
Klub Sportowy Poczernin

Poczernin 43, 09-142 Załuski
• 4,9 ha • 60 km od Warszawy • 2006 r. • Węzeł S7
10.000.000 ZŁ
Odtwórz wideo
1

Masz pytanie?

Skontaktuj się z opiekunem oferty

Specjalista ds . nieruchomości
Szymon Piórkowski

Galeria

Lokalizacja

Jeździecki Klub Sportowy położony jest w miejscowości Poczernin niedaleko Płońska (8 km). Ośrodek zlokalizowany jest w odległości 60 km od Warszawy, tylko 15 minut jazdy od Łomianek. Obecnie w pobliżu ośrodka budowany jest węzeł komunikacyjny drogi ekspresowej S7 – węzeł Załuski, a jego oddanie przełoży się na jeszcze dogodniejsze skomunikowanie ośrodka. Klub Jeździecki Poczernin otoczony jest malowniczymi terenami zielonymi zapewniającymi wyjątkowo spokojną atmosferę oraz bliski kontakt z naturą.

Historia, opis oraz
infrastruktura

4,9 Hektara

Infrastruktura jeździecka

Pensjonat dla Koni

Hotel i restauracja

 

JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY POCZERNIN:

Ośrodek „Sportowy Klub Jeździecki Poczernin” powstał w 2006 roku i od tego czasu cieszy się znakomitą opinią oraz jest szeroko doceniany na arenie ogólnopolskiej. Ośrodek wielokrotnie miał przyjemność z dużym powodzeniem organizować ogólnopolskie zawody jeździeckie. Inwestycja obejmuje nie tylko najwyższej jakości infrastrukturę jeździecką ale także hotel i restaurację.  Nieruchomość zajmuje łącznie 4,9 hektara.

 

OPIS INFRASTRUKTURY JEŹDZIECKIEJ:

W skład infrastruktury jeździeckiej wchodzą: ogrodzone, trawiaste padoki, 3 zewnętrzne place treningowe, 2 kryte hale, 4 stajnie, kryty lonżownik i karuzela, stodoła. Wszystkie obiekty zostały postawione z najlepszych materiałów i są w bardzo dobrym stanie technicznym.

  • Place:

– Główny konkursowy plac treningowy w kształcie rombu (wymiary: najdłuższa linia – 85 m, krótsza długa linia – 80 m, dłuższy bok – 72 m, krótszy bok – 55 m) posiada profesjonalne podłoże kwarcowe, kompleks przeszkód ze straszakami oraz budki sędziowskie i ławki.
-Drugi plac treningowy / rozprężalnia (wymiary: 90 m x 57 m) posiada podłoże profesjonalne: piasek kwarcowy z fizeliną.
– Plac ujeżdżeniowy (wymiary: 20 m x 60 m) również posiada profesjonalne podłoże, które stanowi piasek kwarcowy z fizeliną.
Wszystkie place są ograniczone, ogrodzone, obsadzone oraz utrzymane w najlepszym możliwym stanie.

  • Hale:

– Główna kryta hala (wymiary: 64 m x 32 m) wraz z sędziówką oraz trybunami.
– Mniejsza kryta hala ujeżdżalnia (wymiary: 48 m x 20 m).
Obie hale posiadają podłoże kwarcowe oraz automatyczny systemem nawadniania. Hale zostały wykonane z płyty warstwowej, posiadają konstrukcje stalowe, wzmocnienia wewnętrzne i wykończenie z drewna sosnowego sezonowanego o odpowiednim przekroju (grube). Obie hale są oświetlone.

  • Stajnie:

– Główna stajnia murowana (wymiary: 11,5 m x 66 m) z 32 boksami konnymi. 
– Mniejsza stajnia murowana (wymiary: 10,5 x 10,5 m) z 17 boksami konnymi.
Stajnie zostały wykonane z płyty warstwowej, tzw. obornickiej o grubości 10 i 15 cm, posiadają konstrukcje stalowe, wzmocnienia wewnętrzne i wykończenie z drewna sosnowego sezonowanego o odpowiednim przekroju (grube).
Do dyspozycji jest 6 siodlarni, solarium, 4 myjki z bieżącą ciepłą i zimną wodą oraz 2 łazienki wyposażone w kabiny prysznicowe i pralki.
– Stajnia angielska (wymiary: 15 m x 6 m) o zabudowie drewnianej z 5 boksami murowanymi z metalowymi kratami.
– Stajnia namiotowa wykorzystywana przy zawodach jeździeckich z 12 boksami metalowymi.

  • Zadaszony lonżownik (wymiary: średnica 18,6 m) z podłożem kwarcowym umożliwiający pracę z ziemi, zabudowa drewniana.
  • Kryta karuzela dla koni (wymiary: średnica: 18,6 m) z zaawansowanym trenażerem automatycznym oraz profesjonalnym podłożem wyłożonym betonem i matami gumowymi.
  • Trawiaste, ogrodzone padoki.

PENSJONAT DLA KONI:

Ośrodek prowadzi pensjonat dla koni, gdzie do dyspozycji koni i jeźdźców znajdują się doskonale wyposażone stajnie, łącznie 49 boksów konnych (+12 boksów konnych w stajni namiotowej na zawody). Komfortowe boksy dla koni mierzą 4 m x 4 m i są wykonane z metalu i drewna.
Boksy posiadają otwierane okna, zapewniające dostęp świeżego powierza oraz umożliwiające zwierzętom obserwację okolicy.
Na terenie stajni znajduje się 6 siodlarni, solarium, 4 myjki z bieżącą ciepłą i zimną wodą oraz 2 łazienki z kabiną prysznicową i pralką. Koniom zapewniona jest pełną, całodobowa opieka, w tym opieka medyczna. Ośrodek jest całkowicie ogrodzony i monitorowany 24/h.

 

HOTEL I RESTAURACJA:

Przed głównym budynkiem (wymiary w obrysie: 40 m x 80 m) znajduje się wydzielony, pojemny parking.
Materiał budowlany budynku mieszkalno-socjalnego to siporex ocieplony 10 cm płytą styropianową oraz pokryty tynkiem strukturalnym. Wystrój jest utrzymany w klasycznym, ponadczasowym stylu. Dominują tutaj jasne kolory, kamień oraz drewno. Wnętrze ozdobione jest pucharami, obrazami oraz pamiątkami związanymi z końmi. Na parterze znajduje się restauracja, a ze strefy jadalnianej można obserwować jazdę konną na głównej hali. Bardzo dużo uroku dodaje klimatyzowany pokój zimowy (wymiary: 6 m x 8 m) wypełniony żywą roślinnością. Na piętrze znajduje się 16 przytulnych pokoi hotelowych z łazienkami oraz duża 40 osobowa sala konferencyjna. Na terenie ośrodka znajdują się również pokoje dla trenerów z pełnym węzłem sanitarnym. Ogrzewanie jest gazowe.
Ośrodek przystosowany jest do organizacji różnego typu imprez: zawody sportowe; pokazy jeździeckie; pikniki z przejażdżkami konnymi; imprezy integracyjne dla firm; konferencje, seminaria, szkolenia i konsultacje jeździeckie; obozy młodzieżowe i półkolonie, a także różnego rodzaju uroczystości okolicznościowe.
Na terenie ośrodka możliwe są jednodniowe, weekendowe lub tygodniowe pobyty z koniem.
Cały ośrodek jest ogrodzony oraz monitorowany 24/7.

 

MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE:

Ośrodek prężnie działa w branży jeździeckiej w związku z czym istnieje możliwość przejęcia aktualnego modelu biznesowego i jego lukratywnej kontynuacji.
Dodatkowo istnieje również możliwość przekształcenia obecnych budynków w magazyny, a także możliwość zakupu nieruchomości wraz z dodatkowymi działkami znajdującymi się naokoło inwestycji.

 

CENA:
Cena nieruchomości: 10 000 000 zł.
Polecam i zapraszam na prezentację!
Prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS. Telefony odbieram codziennie od 8:00 do 20:00.

Dzięki współpracy z Biurem Nieruchomości Complete House zyskujesz: 
– dostęp do atrakcyjnych ofert sprzedaży na wyłączność, 
– bezpieczeństwo transakcji, 
– zweryfikowany stan prawny oraz techniczny nieruchomości, 
– sprawdzone pod względem prawnym dokumenty w tym umowę przedwstępną sprzedaży, 
– dopełnienie wszelkich formalności przy współpracy z prawnikami i notariuszami, 
– profesjonalne prezentacje nieruchomości 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 20:00, 
– pełną opiekę na każdym etapie transakcji,
– bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. 

Uprzejmie informujemy, iż jest to oferta na wyłączność, jako biuro nieruchomości pobieramy jednorazową prowizję za pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. 

1

Masz pytanie?

Skontaktuj się z opiekunem oferty

Specjalista ds . nieruchomości
Szymon Piórkowski

Numer licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami

Umów prezentację!

    Email: biuro@completehouse.pl

    Tel: 531 313 355